Ak rozmýšľate, akým netradičným a atraktívnym darčekom by ste radi potešili svojich blízkych, máme pre Vás pripravené hotové riešenie – darčekové kino vstupenky na konzumáciu v reštaurácii Biograf. Máte tak možnosť podarovať príjemný gurmánsky zážitok v originálnom prostredí niekdajšieho prvého biografu v Bojniciach – určite potešíte nielen chuťové poháriky Vašich blízkych, ktorí si v atmosfére originálnych dobových filmových plagátov, starých filmových premietačiek a kotúčov zaspomínajú na filmy, ktoré sa stali súčasťou ich života.
Firmy môžu darčekové kino vstupenky využiť k poďakovaniu svojim obchodným partnerom alebo ich použiť k vhodnej motivácii a ohodnoteniu svojich zamestnancov. Každá Vami zakúpená kino vstupenka môže byť označená Vaším logom, obchodným menom alebo Vašou ochrannou známkou (samolepka, razítko, atď…).

Darčekové kino vstupenky ponúkame v hodnote 10,- € aj 20,- € .

Vstupenku je možné použiť k jednorazovej úhrade konzumácie vo výške jej nominálnej hodnoty v reštaurácii Biograf v Bojniciach. Ak je hodnota konzumácie nižšia než nominálna hodnota uvedená na vstupenke, rozdielna čiastka sa nevracia. Ak je hodnota konzumácie vyššia než nominálna hodnota uvedená na vstupenke, rozdielnu hodnotu je potrebné doplatiť v peniazoch. Doba platnosti je uvedená na vstupenke a do tejto doby je možné vstupenku využiť. http://biografrestaurant.sk/kinovstupenka/ http://biografrestaurant.sk/kinovstupenka/ http://biografrestaurant.sk/kinovstupenka/ http://biografrestaurant.sk/kinovstupenka/Vstupenku nemožno vymeniť za peňažnú hotovosť. Falšovanie a pozmeňovanie vstupeniek je zakázané a môže byť trestné.
Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v reštaurácii Biograf u nášho personálu alebo tiež objednať telefonicky + 421 908 657 254 (vstupenky Vám budú zaslané poštou na dobierku).
Tešíme sa na Vašu návštevu.